Turizm Stratejileri Derneği

Derneğimiz, ilgilendiği her proje ile ilgili bir kurul oluşturulmuştur.

Derneğimizin çeşitli konularda detaylı çalışmalar yürütmek için alanında uzman ve değerli kişilerden meydana getirerek oluşturduğu kurulları vardır.

Aşağıda oluşturulmuş aktif kurullarımızı (proje araştırma ve uygulama grupları) görebilirsiniz. Bu kurullarımızdan herhangi birisi ile irtibata geçmek, işbirliği yapmak, öneri, tavsiye veya şikayetlerde bulunmak, bu proje kurullarının bir paydaşı veya ekipten bir parçası olmak isterseniz lütfen öncelikle DERNEK YÖNETİM KURULUMUZ ile irtibata geçiniz.

İhtiyaç duyuldukça farklı alanlar için yeni çalışma grupları ve kurullar oluşturulacaktır. Eğer Turizmi ilgilendiren bir konuda (aşağıda yer alan veya almayan) bir proje öneriniz varsa, derneğimiz bu tür projeleri değerlendirmek ve DERNEK YÖNETİM 'i tarafından uygun gördüklerine destek vermek amacıyla kurulmuştur. Bu türden bir projenizi bizimle paylaşmak isterseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Siz de Derneğimize üye olarak veya olmadan, Derneğimizin bir proje kurulunda yer alabilir, hatta bir projenin başlatılmasına vesile olabilirsiniz. Gündeme almamız gereken turizm projelerinizi iletişim bilgilerimiz üzerinden DERNEK YÖNETİMİ ile paylaşabilisiniz.