Turizm Stratejileri Derneği

Çok yalnızsan kim olduğunu unutabilirsin. - (Margaret Atwood)

Derneğimizin Adı    :    Turizm Stratejileri Derneği

Derneğin Kısa Adı   :   TURİST  (Turizm + Stratejileri kelimelerinin ahenkli bileşimidir)

İnternet Sitemiz       :    www.turist.org.tr
Kuruluş Tarihi          :   15.09.2020

Kütük No                  :    34-263-079

Faaliyet Alanı           :    Turizm

 

Logomuz                  :  

 

Logo  Felsefesi         : 

Amblemimizin dış çeperini çevreleyen halka, evrensel turizm felsefemizi, bu halkanın içinde yer alan Atlas, küresel turizm anlayışımızı, atlasın içerisinden coşup büyümüş olan Türkiye Haritası, ulusal turizme verdiğimiz önemi ve halkanın üzerinde yazılı olan derneğimizin unvanını meydana getiren her bir harf ise bölgesel ve yöresel turizme verdiğimiz mikro turizm stratejilerini önemsediğimizi göstermektedir.

Dairesel görsel tercihimiz, her kesimin görüşüne olan saygımızı, yuvarlak masanın hissedarları olmayı öncelememizin nezaket dolu tavrını içermektedir.

Halka, el ele verdiğimiz güç birliğinin, turizm konusundaki tüm süreci önemsediğimizin bir ilanıdır. Halka aynı zamanda dairesel bir saat göndermesi içermekte ve 24 saati Turizm Stratejileri için çalışan bir dernek olduğumuzu beyan etmektedir.

Öte yandan çevresinde bir halka ile sunulan dairesel etki,  bir uçan daire fikri ile sadece küresel değil, uzayın derinliklerine yolculuk ve fezada gerçekleşebilecek turizm projeleri için binlerce yıllık bir rüyanın yansımasıdır.

Amblem PNG, JPG, AI, PSD versiyonları indirilebilir olacaktır.

Detaylar